Çatı Altı Örtüleri

Çatının Altındaki Çatı
ALT ÇATI – ÇATI YAPISI İÇERİSİNDE EK KORUYUCU VE FONKSİYONEL
KATMAN KIREMITÇI ÇATI ALTI ÖRTÜLERI

Çatı katı alanlarının – yani eğimli çatı kirişlerinin altındaki alanın – yiyecek depolamak veya kuru yıkamak için kullanıldığı zamanlar genellikle sona ermiştir. Sonuç olarak, kil çatı kiremitlerinin alt tarafını hala görebileceğiniz eski, açıkta kalan çatı katı alanları gitgide azalıyor. Bunun yerine, günümüzde çatı katlarına ek, kullanılabilir bir yaşam alanı olarak büyük değer verilmektedir ve bu yaşam alanı, öncelikle yayılan ısıya ve nüfuz eden yağışa karşı korunmaya değerdir. Bu günlerde, tüm çatı yapısı sistematik bir amaca hizmet ediyor. Bu sistemin bir parçası olarak, ısı geçişi, buhar difüzyon direnci, rüzgar ve yağış bütünlüğü gibi faktörler önemli rol oynamaktadır. Alt çatı da bu işlevsel yapıda hayati bir rol oynamaktadır. Çeşitli kil kiremit ve beton kiremit modelleri ile birlikte, alt çatı, çatı kaplaması altında nüfuz eden yağış ve yoğuşmaya karşı ideal çatı yapısı korumasını garanti eder. Difüzyon özelliği sayesinde yalıtım tabakası içinde güvenli buharlaşmayı da garanti eder.

KIREMITÇI çatı membranları, düşük çatı eğimlerinde bile pahalı alt çatı tertibatları olmaksızın size mükemmel koruma sağlar. Ürünlerimiz onlarca yıldır bu alanda kendilerini kanıtlamış ve akışkan araştırmalarına tabi tutulmuştur. Uzun yıllara dayanan tecrübemize ve piyasada bulunan ürünlere dayanarak KIREMITÇI adım limitini belirledik. KIREMITÇI çatı ve çatı altı ürünlerinde bulunan üstün teknoloji, hem inşaat sırasında hem de uzun süreli kullanımda maliyet, işlevsellik ve dayanıklılık açısından değerli bir yatırımdır. Ulusal kurallara uygun olarak ürünlerimiz bu nedenle son teknoloji olarak kabul edilmektedir.

CATI DETAY AKSESUARLARI
ÇATI AKSESUARLARI - PERFORMANS VE GÖRÜNÜM UYUMLU

KILIÇOĞLU, kil çatı kiremitlerini kullanarak birinci sınıf bir çatıya karar veren kişi, estetik, dayanıklılık ve teknik mükemmelliğe önem verir. Bu özelliklerden tam olarak yararlanmak için bina sahipleri, çatıya ait aksesuar bileşenleri için KILIÇOĞLU’nun üstün kalitesine tavizsiz bir şekilde güvenmelidir. Orijinal bir aksesuar, bir yandan tüm çatı için uyumlu bir estetiğin garantisidir. Ayrıca, çatı kapakları ve çatıya giren her unsur, iyi düşünülmüş bir çözüm gerektiren potansiyel zayıf noktalardır. Niteliksel olarak, yetersiz aksesuarlar su sızmasına neden olabilir veya bir çatının bütünlüğünü korumada son derece önemli olan kontrollü havalandırmayı tehlikeye atabilir. KILIÇOĞLU orijinal aksesuarları, ana çatı bileşenleri ile aynı mükemmellikte üretilmektedir. Bu sayede çatı, güvenilir bir şekilde çalışan ve onlarca yıllık yaşam konforunu garanti eden bir sistem haline gelir. Nem ve dona karşı optimum koruma ve güvenilir buhar geçirgenliği, KILIÇOĞLU çatı aksesuarlarını kalitesiz ürünlerden ayıran ayırt edici özelliklerdir.

KILIÇOĞLU ÇATI AKSESUARLARIN FAYDALARI:

Görsel olarak, orijinal aksesuarlar çatının genel görünümüne mükemmel uyum sağlar. Çatı elemanları kalıcı olarak renk atmaz ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Malzeme, alt çatı için en iyi nem korumasını garanti eder. Tam seramik aksesuarlar kalıcı güvenilirlik sağlar. Çatı geçişleri, mahya uç kapakları, kenarlar veya dekoratif çatı elemanlarının montajı: KILICOGLU çatı, tam seramik orijinal aksesuarlarla olağanüstü, uyumlu görünüm ve dayanıklılık kombinasyonunu korur.