Çatı Pencereleri ve Aksesuarları

OPTİMUM DOĞAL IŞIK İÇİN: KİL ÇATI KİREMİTLERİ VE BETON KİREMİTLER İÇİN ORİJİNAL KILIÇOĞLU ÇATI AKSESUARLARI

Gelişmemiş çatı alanları, genellikle, aynı zamanda dış mekan ışığına da izin veren çatı erişimine erişim araçlarına sahip değildir. Ancak ideal olarak, gün boyunca elektrik aydınlatması kullanmadan çatısının altında yeterli ışık isteyen herkes, ideal olarak şeffaf karoları seçmelidir. Çeşitli malzemelerden oluşabilirler. Geniş KILIÇOĞLU aksesuar yelpazesinden akrilik camdaki şeffaf karolar, plastikten çok daha üstün olan tüm ürün özellikleriyle etkileyicidir. Kiremit çatıların yanı sıra, beton kiremit kaplı çatılar için de şeffaf çözümler bulunmaktadır. günümüzde planlayıcılar ve çatı ustaları da daha katı gereksinimlere yanıt vermelidir. Yürütme ve dayanıklılık açısından sorumludurlar. Bu nedenle çatı sistemleri için ilk uğranılan liman olarak KIREMITÇI doğru seçimdir.

UYUMLU ŞEKİLDE AKRİLİK KARO: YÜKSEK ŞEFFAFLIK İLE MAKSİMUM HAVA DİRENCİ

KILIÇOĞLU akrilik cam modelleri, karşılaştırılabilir plastik şeffaf karolardan biraz daha ağırdır. Bu onları önemli ölçüde daha fazla fırtınaya dayanıklı hale getirir. Özel boyutsal stabiliteleri de bakım gerektirmemelerine ve eskimeye karşı dirençli olmalarına katkıda bulunan bir faktördür. KILIÇOĞLU şeffaf karo bu nedenle UV ışığından etkilenmez. Ve bu sağlam şeffaf karo daha da fazla avantaja sahiptir: Uyumlu üst ve alt kilitleme bağlantıları sayesinde, alternatif ürünlere kıyasla yağmur girişine ve rüzgarın yükselmesine karşı daha fazla koruma sağlar. Hemen hemen her kil kiremit modeli için, çatının bireysel görünümüne uyumlu bir şekilde uyan geniş KILIÇOĞLU çatı aksesuarları yelpazesinde karşılık gelen bir şeffaf kiremit vardır. Tam bir tarla karosu gibi döşenir ve bunlarla çok kolay döşenebilir. Bir çatı erişim kapağı da gün ışığı ile gelişmemiş bir çatı alanı sağlamak için bir seçenektir.

ŞEFFAF-CAM KİREMİT

Çatı kiremitleri arasında bir klasik olarak KILIÇOĞLU MARSILYA, şeffaf kiremitlerle aynı olumlu özelliklere sahip, gelişmemiş çatı alanlarında doğal ışık için akrilik bir ışık bloğu sunar.

HER ÇATI İÇİN DOĞRU ERİŞİM KAPISI: KİL ÇATI KİREMİTLERİ VE BETON KİREMİTLER İÇİN KILIÇOĞLU ÇATI PENCERELERİ

Çatı erişim pencereleri bir çatının gözleri gibidir. Güneş ışığının gelişmemiş çatılara girmesine izin verir ve yönlendirme sağlarlar. Aynı zamanda havalandırma sağlarlar ve baca temizleyicileri ve esnafın çatıya erişvmesinin ana yoludur. Tavan arasından çatı erişimini hızlı, pürüzsüz ve her şeyden önce güvenli hale getirecek şekilde yapılmalı ve kurulmalıdırlar. Çatı erişim kapakları kabaca iki sisteme ayrılır: Yalıtılmış, geliştirilmiş çatı alanları için ısı yalıtımlı modeller ve yalıtımsız soğuk alanlar için pencereler. KILIÇOĞLU, geniş bir uygulama yelpazesine sahip evrensel modeller de dahil olmak üzere, kil çatı kiremitleri ve beton kiremitler için her iki varyantta da geniş bir çatı erişim penceresi yelpazesi sunar. Bu çatı erişim pencerelerinden hangisini seçerseniz seçin, ürün kalitesi ve bitişik KILIÇOĞLU çatı kaplamasına tam olarak uyması sizi etkileyecektir.

EVRENSEL, ISI YALITIMLI ÇATI PENCERESİ

Evrensel uygulamalar için tüm KILIÇOĞLU kil kiremit ve beton kiremit modellerine uygun, ısı yalıtımlı bir çatı erişim penceresi önerilir. Flaş ile birlikte gelir ve entegre bir bağlantı önlüğü ile alt çatıya bağlanır. Gri-kahverengi pencere 550 x 780 mm boyutlarındadır ve yukarı doğru açılır. Bitmiş ve bitmemiş çatı katları için eşit derecede uygundur ve kullanımı yalnızca konut binalarıyla sınırlı değildir. Tamamen önceden kurulmuş pencere elemanları sayesinde, hiç vakit kaybetmeden monte edilebilir.
Renk: gri-kahverengi Boyut: 55 x 78 cm

Isı yalıtımlı Gelişmiş ve gelişmemiş çatı boşlukları ile hem konut hem de konut dışı inşaatlarda kullanılabilir tamamen önceden kurulmuş flaşör ve bağlantı önlüğü zamandan tasarruf sağlar ve hızlı, güvenilir kullanım sağlar yukarı açılır sabitleme, iç kısımda 4 adet braket ile gerçekleştirilir. kurulum aksesuarları dahil tek bir kartonda teslimat.

LINDAB YAĞMUR İNDİRME SİSTEMLERİ
Yağmur İndirme Sistemleri

Akıllı tasarım çözümleri sayesinde, Lindab yağmur indirme sistemleri birçok kişi tarafından tercih edilen bir çatı yağmur suyu drenaj sistemi haline gelmiştir. Birbirine tam uyum sağlayan özel dizaynı, uygulama kolaylığı, tüm sistem garantisi ve yüksek fonksiyonellik özellikleriyle on yıllar boyunca dayanım sağlayan Lindab yağmur indirme sistemleri birçok probleme pratik çözümler getirmektedir.

LINDAB YAGMUR INDIRME SISTEMLERININ FAYDALARI:

Estetik ve fonksiyonel olarak her tüm kilve beton kiremit modellerine uyar şablon kullanarak kolayca gerçekleştirilen kurulum mükemmel uyum ve kilitleme: teknik açıdan gelişmiş çözüm sayesinde kalıcı olarak yağmura ve hava koşullarına dayanıklı mevcut tüm standartları karşılar alan döşemesi ile aynı olumlu özelliklere sahiptir