Beton Kiremit

MEGARON BETON ÇATI KİREMİTLERİ : EKONOMİK VE GÜVENİLİR

Çatınız için ekonomik, güvenilir bir çözüm mü arıyorsunuz? Işte karşınızda: MEGARON Beton Çatı Kiremitleri. Son derece sıkıştırılmış, ultra sert yüzey kaplaması sayesinde hava koşullarına ve dona karşı dayanıklı, UV ışınlarına dayanıklı ve renk hızlıdırlar. Yanmazlar, su geçirmezler ve kendi ağırlıkları sayesinde kesinlikle fırtınaya dayanıklıdırlar. Bu onları son derece güvenilir kılar. 

Optimum koruma için benzersiz teknoloji 

MEGARON beton çatı kiremitlerine özgü benzersiz: çift su tutucu. İkiz oluklar suyun yukarı doğru zorlanmasını

engellediği için yağmur girişine karşı ek koruma sağlarlar. 

Kapsamlı MEGARON aksesuarları ile mükemmel çatı çözümü hızlı, kolay ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirilebilir. Ve tüm bunlar cazip bir fiyata. Beton çatı kiremitlerinin montajı kolaydır ve on derecelik bir çatı eğimi ile kullanılabilir.

 

DÜZLEMSEL

Bu beton kiremit daha da ince ve pürüzsüz bir yüzey sunar, böylece çatılar artık daha da uzun süre temiz kalır. Bu ürün grubu aynı zamanda çok sayıda mat ve parlak renkte mevcuttur.

SON DERECE DAYANIKLI

İki kat daha rafine, bu parlak beton kiremit, uzun ömürlü, uyumlu bir görünüm sağlayan ultra ince bir yüzeye sahip çeşitli model ve renklerde mevcuttur.

ETKİN TASARRUF MODELİ

Son olarak, MEGARON beton çatı kiremitleri, yüksek maliyete duyarlı bina ve prefabrik yapı sektörlerinde değer görmektedir. Burada bina sahipleri ve üreticilerinin mimari, yaşam kalitesi ve konfor konusundaki kişisel görüşlerini katı ekonomik taleplerle uzlaştırmaları gerekmektedir. 

MEGARON BETON ÇATI KİREMİTLERİ YENİ BİNALARI EKONOMİK HALE GETİRİYOR

Yeni binanın inşaatı genellikle önemli masraflarla ilişkilendirilir. Çatı kaplaması da tüm bina projesinin maliyetini etkileyen birçok faktör arasındadır. Uygun bir çatı malzemesi seçmek, değerli tasarruf potansiyeli sunar. Çünkü MEGARON beton çatı kiremitleri sadece faydalı ürün özellikleri ve mükemmel işçiliği ile etkilemekle kalmaz, aynı zamanda maliyet tasarrufuna ilgi duyan her bina sahibi için iyi bir seçimdir. Devam eden inşaat malzemesi fiyat artışlarının arka planına karşı, dayanıklı, uygun maliyetli MEGARON beton çatı kiremitleri, karşılığını veren bir alternatiftir. Bütçe açısından, çatı kaplaması yeni bir binada en yüksek öncelik olmasa da, beton çatı kiremitleri ile düşük maliyetli çatı planlaması, uygun maliyetli proje uygulamasına önemli ölçüde katkıda bulunabilir.

HAMMADDE VE ÜRETİM ÇOK YÖNLÜ ÇATI ÇÖZÜMLERİ İÇİN SAĞLAM HAMMADDE

Beton – mükemmel özelliklere sahip modern bir malzeme, ekonomik çatı çözümleri için ideal ve MEGARON ürün yelpazesinin önemli bir bileşenidir. MEGARON beton çatı kiremitleri, havanın su geçirmez kalmasına ve hem zararlılara hem de UV ışınlarına direnmesine rağmen son derece stabildir. MEGARON, optimize edilmiş bir kum karışımı ile ürün özelliklerini daha da geliştirmeyi başarmıştır.

ÇEVRE DOSTU ÜRETİM

Bunu nasıl başarırız? Beton kiremitlerimiz kum, Portland çimentosu, su ve renk pigmentlerinin özel karışımından oluşmaktadır. Sıkıştırılır, kaplanır, kurutulur ve ardından yeniden kaplanır. Bu prosedürün tamamı özellikle çevre dostudur. Beton çatı kiremitleri, endüstriyel üretim nedeniyle tutarlı bir kaliteye sahiptir. Bu, kurulumlarını hızlı ve güvenli hale getirir.