Çatı Güvenlik Sistemleri

DAYANIKLI, ZARİF, KURULUMU KOLAY:
KİL ÇATI KİREMİTLERİ VE BETON KİREMİTLER İÇİN KMT BASAMAK SİSTEMLERİYLE GÜVENLİ ÇATI ERİŞİMİ

Profesyonel çatı ustası ve baca temizleyicilerinin de çatıda çalışması gerekir- ancak onunki her zaman tehlikeyle birlikte gelir. Yalnızca dik eğimli çatılar, sağlanan teknik yardımlara yüksek talepte bulunmaz. Çatı kaplama işlerinin veya baca bakımlarının maksimum düzeyde güvenlikle yapılabilmesi için KIREMITÇI, kil çatı kiremitleri ve beton kiremitlerde çatı kaplama için basamak sistemleri geliştirmiştir. Sadece güvenli, kaymayan bir zemin sağlamakla kalmaz, aynı zamanda estetik açıdan hoştur, hava koşullarına dayanıklıdır. Kalıcı olarak kurulan sistem çözümü, çatı işleri için geçici olarak merdiven veya kanca kurulumunu gereksiz kılar. Kalıcı olarak monte edilen çatı erişim sistemi zamandan tasarruf sağlar ve az bakım gerektirir.

BÜYÜLEYİCİ ÇEŞİTLİLİK – SONSUZ OLASILIKLAR

Binlerce yıldır varlığını sürdürüyor: pişmiş topraktan yapılmış çatı kiremitleri. Ve şimdi bugün bile bu doğal ürün özel duygular uyandırıyor. KILIÇOĞLU, şekil, kaplama ve renk çeşitliliği ile tamamen yeni tasarım olanakları sunar.

KİL ÇATI KİREMİTLERİ İÇİN ÖZEL ÇÖZÜMLER

KIREMITÇI basamak sistemleri, kullanılan kiremit modelinin şekline ve rengine uyan bir alüminyum taban elemanına dayanmaktadır. Çatı merdivenleri, tek basamaklı, uzun veya kısa ızgaralar isteğe göre taban elemanına vidalanır. Dayanıklı oldukları kadar esnek olan bu alüminyum yapı bileşenleri, kolayca monte edilebilir ve çatı yüzeyinin görünümüne uyumlu bir şekilde yerleştirilebilir. Kurulum sırasında kil kiremitlerin özel bir şekilde işlenmesi gerekli değildir. Sistem ayrıca destek çıtası olmadan da çalışır ve saha karoları ile rahatlıkla döşenebilir. Izgaralar, 10° ila 60° çatı eğimleri ile kullanılabilir. Basamak sistemi, rahat bir sırt yüzeyi sağlamak için desteklerde yatay olarak ayarlanabilir.